ZIMOWE SPOTKANIA PRZY PIWIE w Zamku w Dębnie

ZIMOWE SPOTKANIA PRZY PIWIE w Zamku w Dębnie

W najbliższą niedzielę o godzinie 17tej w Muzeum Zamek w Dębnie odbędą się Zimowe Spotkania przy Piwie, podczas których, uroczystym koncertem zakończymy realizowany w ciągu mijającego roku projekt pt. „Dziwny jest ten świat”. Związany był on z przypadającą w tym roku 10tą rocznicą śmierci wybitnego polskiego artysty – Czesława Niemena.

     Podczas tego koncertu wystąpi para młodych artystów zafascynowanych twórczością Niemena. Barbara i Kamil są  studentami Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Od roku wspólnie rozwijają swoją pasję, tworząc duet przyjacielsko-akustyczny. W ich wykonaniu można usłyszeć utwory Stevie Wondera, Raya Charlesa, Bruno Marsa, Maroon 5, a także wielu innych. Każdy koncert to dawka dobrej muzyki i pozytywnej energii przekazywanej słuchaczom. Tych dwoje niewątpliwie łączy chemia zawodowa. 

Grają pod nazwą "Znaki NaKazoo (Basia Balcer i Kamil Sarnicki)". Koncert w Zamku w Dębnie podczas którego zagrają największe przeboje Niemena, w aranżach akustycznych dedykują w hołdzie temu wybitnemu i oryginalnemu Artyście.

     Na czas bezpośrednio po koncercie przygotowana została krótka prezentacja multimedialna wraz z komentarzem, podsumowująca i przypominająca naszą całoroczną, szeroko pojętą  działalność muzealną                   ( koncerty, wystawy, imprezy plenerowe, zajęcia edukacyjne, prace remontowo-porządkowe i inne ).

         Na zakończenie wieczornego spotkania organizatorzy zapraszają wszystkich na degustację piwa sponsorowanego przez  Carlsberg Polska S.A – Browar w Okocimiu.