Warsztaty wokalne w Dębińskim Centrum Kultury 2019

Warsztaty wokalne w Dębińskim Centrum Kultury 2019
Dębińskie Centrum Kultury zaprasza na WARSZTATY WOKALNE z improwizacji dla wokalistów, które odbędą się 27 maja 2019r., w godzinach od 15:00 do 20:00
Zajęcia obejmować będą pracę nad emisją głosu. Podczas warsztatów uczestnicy poznają zasady działania traktu głosowego oraz dowiedzą się jak dbać o higienę głosu. W części teoretycznej z elementami śpiewu zgromadzeni będą uczyć się podstawowych skal służących do improwizacji, oraz podstawowych wartości rytmicznych. Część praktyczna będzie obejmować ćwiczenia Boba Stoloffa i improwizację na utworach sprawiających trudność początkującym wokalistom. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy przygotują wspólny utwór.
 
Zajęcia dedykowane są dla osób od 11 do 99 lat.
Koszt 5 godzinnych zajęć wynosi 60zł, natomiast dla uczniów zajęć wokalnych DCK cena to tylko 50zł.
Zapisy przyjmowane będą w siedzibie Centrum Kultury w Jastwi oraz pod numerem telefonu 14 66 58 661.
Liczba miejsc ograniczona!
Opłatę należy uiścić do dnia 21.05.2019r. w sekretariacie Dębińskiego Centrum Kultury lub wpłacić na konto:
Dębińskie Centrum Kultury
Jastew 13, 32-852 Dębno,
Numer konta: 72 9453 0009 0030 0300 1687 0001
w tytule przelewu należy wpisać: Warsztaty wokalne - imię i nazwisko uczestnika. 
Trenerami wokalnymi będą:
Marcin Maziarz 
Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Tarnobrzegu w klasie fortepianu i wiolonczeli oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli w klasie wiolonczeli, a także Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach w klasie fortepianu. Muzyk, instrumentalista, aranżer i kompozytor, reżyser koncertów, pedagog. Współpracował z takimi zespołami jak Ziyo (trasa koncertowa promująca płytę PUZZLE, nagrania live w ESKA ROCK), Muffin, Kakadu, Stan d’Art i wiele innych, z którymi zagrał kilkaset koncertów. Muzyk sesyjny. Laureat nagrody Stowarzyszenia Autorów Zaiks na Ogólnopolskim Przeglądzie Młodych Kompozytorów, laureat Międzynarodowego Festiwalu Carpathia wraz z zespołem Kakadu. Jego uczniowie występują na międzynarodowych i ogólnopolskich festiwalach. Obecnie wykładowca na Wydziale Artystycznym (klasa fortepianu) UMCS w Lublinie. Dyrektor Muzyczny Natural Voice Perfection Institute w Krakowie. 
• Sylwia Pasek
Wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Laureatka wielu Festiwali wokalnych. Koncertuje i bierze udział w licznych projektach muzycznych. Współpracuje z różnymi ośrodkami kultury oraz angażuje się w przedsięwzięcia kulturalne, między innymi w Tarnowie przygotowując musical ,,NEWSICAL". Instruktor wokalny w szkole musicalowej ,,Showtime” i  Dębińskim Centrum Kultury. Jej uczniowie zdobywają wysokie miejsca w wielu festiwalach. Precertyfikowany pedagog wokalny w stowarzyszeniu nauczycieli Natural Voice Perfection Institute. Absolwentka Natural Voice Perfection Institute oraz studentka Masterclass w klasie wokalu. Uczestniczka wielu warsztatów wokalnych i artystycznych prowadzonych m.in. przez: Katarzynę Godzisz, JNR Robinsona, Kevina Mahoganyego, Dr.Iltera Denizoglu, Monikę Klonowską, Jaimiego Vendere, Lilę Kowalską, Tomasza Luberta, Roberta Kasprzyckiego, Dr Barbarę Sambor. 
,,To pierwsze warsztaty dla wokalistów w naszym regionie. Improwizacja stanowi odwieczny problem, z którym boryka się wiele osób. Program warsztatów, wiedza prowadzących oraz sposób podejścia do uczestników sprawi, że każdy z nich odkryje muzykę na nowo, a wiedza którą zdobędą podczas tych kilku godzin pozostanie z nimi na długie lata.”
 
 
Do pobrania: