Wakacje z Dębińskim Centrum Kultury

Wakacje z Dębińskim Centrum Kultury

Zbliża się lato a wraz z nim wakacje i chwile wytchnienia od nauki szkolnej - a to oznacza mnóstwo wolnego czasu dla dzieci i młodzieży. Aby ten czas pożytecznie wykorzystać Dębińskie Centrum Kultury przygotowało dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych ciekawe propozycje na czas wakacji.  


LIPIEC – ZAJĘCIA W SIEDZIBIE DCK I FORMY WYJAZDOWE
Zajęcia realizowane będą od 4 do 29 lipca 2016r od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00 w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi. Pod opieką nauczycieli - instruktorów będzie można ciekawie i pożytecznie spędzić czas uczestnicząc w warsztatach: plastycznych, muzycznych, edukacyjno – integracyjnych, rekreacyjno - ruchowych. Do dyspozycji uczestników będą odpowiednio wyposażone sale zajęć: muzyczna, taneczna, plastyczna, komputerowa, bilardowo - klubowa. Zajęciom towarzyszyć będą spotkania profilaktyczne oraz formy wyjazdowe. Zapewniamy: fachową opiekę, atrakcyjny program zajęć, dobrze wyposażone pracownie, drugie śniadanie. Minimalny okres uczestnictwa wynosi jeden tydzień. Koszt zajęć 50zł/tydzień. Warunkiem udziału w zajęciach jest uzupełnienie karty kwalifikacyjnej oraz uregulowanie opłaty w terminie do 24 czerwca 2016r.


SIERPIEŃ – WAKACJE Z ROBOTAMI
Przez tydzień sierpniowych wakacji w Dębińskim Centrum Kultury „zawładną” roboty. A wszystko to za sprawą odbywającego się tu kursu robotyki z elementami elektroniki, projektowania i zabaw organizowanego przez firmę KreaTech – Kreatywni Technologicznie z Krakowa. Oferta Wakacji z robotami obejmuje pięć dni intensywnego kursu. W tym czasie uczestnicy będą pracować na nowoczesnych zestawach edukacyjnych Lego WeDo w tym NAJNOWSZYM WeDo 2.0, Lego Mindstorms NXT 2.0 oraz EV3. Dodatkowo uczestnicy będą mieli zapewnione pomoce edukacyjne. Ponadto dzieci będą mogły zaprojektować własną koszulkę, która będzie wspaniałą pamiątką z wakacji. Uczestników będzie odwiedzał pracownik NAO – robot humanoidalny. Wakacje to doskonała okazja na stworzenie konstrukcji niemożliwych do zbudowania podczas krótkich zajęć semestralnych. Zajęcia realizowane będą w Dębińskim Centrum Kultury w okresie od 8 do 12 sierpnia 2016r. w godz. od 8:00 do 16:00. Koszt zajęć 450zł/tydzień (w cenie danie obiadowe, napoje, materiały do zajęć, koszulki i specjalne folie do robienia wzorów). Na zakończenie pamiątkowe dyplomy oraz konkurs – do wygrania nagroda w postaci hexbuga.
http://kreatech.pl/


INFORMACJE I ZAPISY W SEKRETARIACIE DĘBIŃSKIEGO CENTRUM KULTURY
ORAZ POD NUMEREM TELEFONU
14/66 58 661

 

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU  >>POBIERZ<<

INFORMACJA DOTYCZĄCA WPŁAT ZA ZAJĘCIA: wpłaty można dokonywać:
- przelewem na rachunek bankowy Dębińskiego Centrum Kultury nr 72 9453 0009 0030 0300 1687 0001
/w tytule imię i nazwisko uczestnika, rodzaj zajęć/

- lub gotówką w sekretariacie DCK (pn-pt 8:00 - 20:00, soboty w godzinach trwania zajęć).
 

Fotografie z ubiegłorocznych półkolonii i zajęć KreaTech