Półkolonia feryjna w Dębińskim Centrum Kultury

Półkolonia feryjna w Dębińskim Centrum Kultury

W czasie ferii zimowych tj. od 14 do 25 stycznia 2019r. w Dębińskim Centrum Kultury odbyła się półkolonia feryjna dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Dębno. Skorzystało z niej 77 osób
W programie wypoczynku zimowego realizowano warsztaty: plastyczne, muzyczne, edukacyjne, rekreacyjne, integracyjne gry i zabawy. Urozmaiceniem zajęć były spotkania profilaktyczne oraz wycieczki. W pierwszym tygodniu zorganizowano wyjazd do kina w Tarnowie na seans „Asteriks i Obeliks – tajemnica magicznego wywaru” ” oraz do kręgielni BOSiR w Brzesku. W siedzibie Dębińskiego Centrum Kultury dla uczestników półkolonii zaprezentowany został spektakl teatralny pt. „Anaruk z Grenlandii” w wykonaniu teatru „Blaszany Bębenek”. W drugim tygodniu odbył się wyjazd do kina w Tarnowie na seans „Ralph demolka w internecie”. Kolejnym miejscem atrakcji była Bacówka „Biały Jeleń”. W tym wyjątkowym miejscu dla uczestników półkolonii zaplanowano interesujący program, który obejmował: jazdę konną, saneczkowanie, karmienie zwierząt, wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku. 
Zorganizowany wypoczynek zimowy był najlepszą sposobnością ku temu, by dzieci oraz młodzież spędziły ferie zimowe w sposób aktywny oraz twórczy. 

GALERIA