Indywidualne lekcje gry na skrzypcach

Indywidualne lekcje gry na skrzypcach

Zapraszamy na indywidualne lekcje gry na skrzypcach.
Prowadząca Karolina Kotra z zawodu skrzypaczka, prywatnie - żona i mama dwóch urwisów, a także nauczyciel gry na skrzypcach.
W 2012 r. ukończyła Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina w Krakowie na wydziale instrumentalnym uzyskując tytuł zawodowy „muzyk, specjalność instrumentalista w zakresie gry na skrzypcach” z oceną bardzo dobrą w klasie mgr Małgorzaty Reiner.
Współpracowała z takimi muzykami jak m.in. K.Danczowska, T.Strahl, K.Baran, M.Nagy, D.Stabrawa oraz kompozytorami m.in. K.Penderecki, Z.Konieczny, S.Soyka. Brała udział w projektach z Młodzieżową Orkiestrą Kameralną Fresco Sonare, Chórem Polskiego Radia, Teatrem Gardzienice, Orkiestrą CORda Cracovia, Małopolską Orkiestrą Kameralną,
czy Młodzieżową Orkiestrą Festiwalową (Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie) pod dyrekcją M.Bachowskiej, P.Sułkowskiego, M.Blajdy, K.Pendereckiego, E.Ochsnera.
Karolina na co dzień gra w zespole „Sezon na czereśnie”, często również angażuje się w liczne projekty muzyczne, współpracując z orkiestrami i różnymi zespołami. Muzyka
i gra na skrzypcach to jej pasja, którą nieustannie rozwija, a nauczanie dzieci i kształcenie ich umiejętności muzycznych są dla niej z jednej strony ciekawym wyzwaniem i motywacją do pracy, z drugiej - źródłem codziennych małych i wielkich radości.
Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem telefonu 14 66 58 661 oraz adresem: zapisy@kulturadebno.pl